Araştırmalarımıza göre skoda 1989 yıllarında Çekoslovakya Cumhuriyeti yatırımları ile kurulmuş ve 1991 yılında Volkswagen grubu ailesine dahil olmuş ve günümüze kadar bu şekilde üretimlerini yapmıştır.

Genel olarak Volkswagen araçlarına çok benzeyen bu araçlar son yıllarda kalitesini oldukça yükseltmiş ve ülkemizdede fazlaca tercih edilen otomobiller arasında yerini almıştır. Sıfır yedek parça ve çıkma parça tedarik, kargolama ve servis konularında ülkemizde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Skoda araçlarının parça fiyatları volkswagen  araçları ile benzerlik göstermektedir ve ortalamanın üzerindedir diyebiliriz.

Özcan oto yedek parça olarak Skoda araçlarının yedek parça veya çıkma parça tedarik ve lojistik işlemlerini İstanbul merkez ofisimiz üzerinden tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız. Skoda çıkma veya sıfır yedek parça araçları üzerine tecrübeli eleman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile iş birliğini profesyonelce sürdürmekteyiz.

Oto yedek parça ve skoda çıkma parça ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın. Aracınız için uygun ve ekonomik çıkma veya yedek parçayı size gönderelim.

© Copyright 2017 Oto Yedek Parça