ORJİNAL OTO YEDEK PARÇA

Oto yedek parça nedir?

Oto parçaları araçların aksamlarından oluşan mekanik, elektronik, kaporta gibi kategorilere ayırdığımız oto araç parçalarıdır.  Kaza yapmış araçların, veya arıza vermiş parçaların tamirinin imkasız olduğu durumlarda. oto yedek parçası kullanılarak aracın çalışır bir hale getirilmesidir.

Yedek Parça hangi durumlarda kullanılır?

Yedek parça aracınızın parçalarında bozulma olduğunda ve tamiri ile düzelmeyecek sorun bulunan araç parçasının yerine orjinal yedek parça kullanılır. Ek olarak bu parçaların kaza, araç kullanımı veya benzer olaylardan dolayı kullanılmaz hale gelen ve aracın tekrar düzgün bir şekilde çalışıp, yol alması için bozuk parçanın yenilenmesi gerekir.

Çıkma parça ve orjinal yedek parça arasındaki fark nedir?

Çıkma parça kazalı araçlardan çıkarılan ve çalışan parçalar olup. Yedek parça dediğimiz fabrikadan sıfır olarak kullanılan araç parçasıdır. Çıkma parça 2. el ve daha önce kullanılmış olup orjinal yedek parçaya göre fiyatları çok daha uygundur. Çıkma parçanın garantisi yoktur.

 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

Özcanlar otomotiv olarak oto yedek parça işinde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biriside müşteri memnuniyetidir.  Araç parçalarını müşterilerimize satarken kesinlikle kendi kalite ve kontrolümüzden geçirdikten sonra raflarımıza yerini almaktadır. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için kendisini sürekli yenileyen, geliştiren bir ekip ve iş ortaklarımız  ile hizmet vermekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR

  • Yedek parçanın garantisi varmıdır?

    Oto yedek parçaları, çıkma parça gibi 2. el olmadığı için genel olarak garantisi vardır.

  • Çıkma parça yerine, orjinal yedek parça mı tercih edilmelidir?

    Çıkma parça ve orjinal yedek parça arasında oldukça fazla fiyat farkı vardır. Bu konu kişinin tercihine kalmak ile beraber. Uygun ve temiz çıkma parça bulursanız, çıkma parça tercihiniz olması yönünde yorum yapabiliriz.

© Copyright 2017 Oto Yedek Parça