Çıkma yedek parça

Oto çıkma parça nedir

Kazalı araçların sağlam, sorunsuz parçalarını tekrar geri dönüşüme kazandırmak için perte çıkmış araçlardan sökülen ve tekrar başka bir araca takılarak kullanılan parçaya çıkma parça denir.

Çıkma parçaların avantajları nedir?

Oto çıkma parça öncelikli olarak ülkemiz için önemli bir hizmet diyebiliriz. Ülkemizde tüm araçların ithal olduğunu ve bunun için kullanılan parçaların ithal parçalar olduğunu düşünürsek dışa bağımlılığı ülkemizin sürekli araç parça ithal etmesinin önüne geçmek için atılmış önemli bir adımdır.

Orjinal oto yedek parçaya göre çok daha ekonomik fiyatlara çıkma parça alacağınız gibi. Yan sanayi çıkma parça ürünlerinden daha kaliteli ve kullanım süresi daha uzundur.

Özcan oto yedek ve çıkma parçalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Our professionals know how to handle a wide range of car services. Whether you drive a passenger car or medium sized truck or SUV, our mechanics strive to ensure that your vehicle will be performing at its best.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

Özcanlar otomotiv olarak oto yedek parça işinde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biriside müşteri memnuniyetidir.  Araç parçalarını müşterilerimize satarken kesinlikle kendi kalite ve kontrolümüzden geçirdikten sonra raflarımıza yerini almaktadır. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için kendisini sürekli yenileyen, geliştiren bir ekip ve iş ortaklarımız  ile hizmet vermekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR

  • Neden Çıkma parça tercih edilmelidir

    Oto çıkma parçaları, orjinal parçalara göre çok daha ekonomik fiyat olduğu için tercih edilmelidir.

  • Çıkma parçaların garantisi var mıdır?

    Çıkma parçalar daha önceki kazalı araçlardan sağlam olarak çıkarıldığı için herhangi bir yetkili servis garantisi yoktur. Duruma göre belirli kullanım süresi ve kullanım şekline göre firmamız günlük olarak garanti vermektedir.

  • Çıkma parça kullanmak ülkemiz için faydalı mıdır?

    Çıkma parça kullanımı ülkemize daha az ithal mal girişini sağlamaktadır. Bu sayede ülkemizden döviz çıkışı azalmakla beraber. Orjinal oto yedek parçası daha uygun fiyatlara satın alma imkanı verir.

© Copyright 2017 Oto Yedek Parça