Özcan Oto olarak oto çıkma ve yedek parça malzemeleri ile müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Bizim ilk hedefimiz kaza yapmış araçların çalışan parçalarını kullanarak geri dönüşüme kazandırmak ve bu sayede daha ekonomik rakamlar ile araçların tamirini tamamlamak. Bunun yanında araç yedek parçaları geri dönüşüme kazandırarak ülkemize ithal araç parçalarının girişini azaltıp ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Müşteri odaklı yaklaşımımız ile kendini sürekli yenileyen hızlı ve sağlam adımlar ile ilerleyen bir firma olmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Firmamız en iyi şekilde hizmet verebilmek ve müşteri portföyünü daha fazla genişletmek ve daha fazla araç sahibinin aracını sorunsuz bir şekilde kullanması için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Bizi neden tercih etmelisiniz

 • Müşterilerimize memnuniyetine önem veriyoruz.
 • Tecrübeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz.
 • Ürünlerimizi titizlikle seçiyor ve müşterilerimize sunuyoruz.
 • Kendini yenileyen personeli ile 7/24 hizmet veriyoruz.
 • "İstanbulda tüm araçların tamirine baktıkğım kendime ait tamir dükkanım var. Tamir için gelen araçların bazılarının parçaları bozuk ve değişmesi gerekiyor. Ben bu durumda hemen özcan otoyu arıyorum ve parça istiyorum. Bazı çıkma yedek parçaların bulunması zordur ama Özcan oto müşterilerilerinin isteklerine ellerinden geldiğince yardımcı olmaktadır. "

  Ahmet Usta
 • "Araç kiraladığım bir şirketim var. Araçlarımın tamirine genelde ben bakıyorum. Parça lazım olduğu zaman her zaman aradığım güvenilir bir adres var. Eğer parçaya ihtiyacınız varsa deneyin arayın. Pişman olmazsınız."

  Mustafa Kaya
 • "Kendim Burdurda yaşayan bir memurum. Aracım için parça ihtiyacım oldu. ve sıfır parça yerine çıkma yedek parça aramaya başladım ve Özcan otoyu buldum. Parçamı internet üzerinden gönderdiler. Gayet sağlam belki sıfır değil ama sıfır ürün gibi. En azından ucuz. Güvenilir bir firma."

  Kadir cumalı
© Copyright 2017 Oto Yedek Parça